نمایش نتایج: از 1 به 18 از 18

موضوع: لجبازی همسرم

1979
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لجبازی همسرم

سلام. نزدیک دو سال هست که ازدواج کردم و تو این دو سال روزهای خیلی بدی داشتم. همسرم شدیدا لجباز هست و اگر موضوعی باب میلش نباشه دنیا رو سر من خراب میکنه. دو این دو سال ده ها بار اتفاق افتاده که با هم دعوامون شده و برای اینکه دعوا ادامه دار نشه من سعی کردم سکوت کنم اما همسرم کل خونه رو بهم میریزه و ظرف ها رو هم میشکنه و جیغ و فریاد میکنه و من برای اینکه جلوش رو بگیرم مجبورم دستها و پاهاشو بگیرم و دهانشو با دستم نگه دارم. خیلی از اوقات هم لباس میپوشه از خونه میره بیرون. فرق نمیکنه وسط روز باشه یا ساعت دو نیمه شب. شغل بنده آزاده و چند وقتی هست دچار مشکل شدم اما اصلا توجه نمیکنه و همیشه از من طلا میخواد و با اینکه من هر ماه تمام درآمدم رو میدم بهش وی باز هم در طول ماه از من طلب پول میکنه و اصلا منو درک نمکنه. من همیشه با خانوادش با احترام کامل برخورد میکنم ولی همسرم میانه خوبی با خانواده من نداره. فقط کافیه من یک لبخند به مادرم بزنم ، دنیا رو برام زندون میکنه اما خودش هر روز با پدر و مادرش تلفنی کلی صحبت میکنه ولی نمیتونه ارتباط من با خانوادم رو ببینه. تو تمام مراسمات برای خانوادش هدی های خوب میخره ولی رای خانواده من با اکراه چیزی میخره. تو این دو سال سکه طلا ، انگشتر ، سه میلیون پول ، گوشی موبایل و کلی هدیه دیگه خریده برای خانوادش اما بهترین هدیش برای خانواده من صدهزار تومن پول بوده. البته الان کارم به جایی رسیده که این موضوعات اصلا برام مهم نیست و فقط به این فکر میکنم که چکار کنم شبها کمی آرامش داشته باشم. زندگیم جهنم شده. لطفا کمکم کنید . خیلی نیازمندم. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : لجبازی همسرم

طلاقش بده بعد با خیال راحت برو یه زن خوب و خانواده دار و با اخلاق بگیر بعدشم راحت زندگی کن بدون دغدغه .

3. کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6938
    تشکـر
    236
    تشکر شده 282 بار در 156 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز.از شنیدن مشکلتون نارلحت شدم
    بهترین و اولین روش باز کردن مشکلاتی که پیش اومده تو خونه و روابطتتون باهمه
    بشینید قشنگ سر فرصت وقتی که خوشحاله باهاش حرف بزنید و خواسته های واقعیشو ازش بپرسید و سمام توقعاتتونو بهش بگین و دلیل طرز تفکرشو ازش بپرسین.جوری نباشه که منجر به مشاجره بشه.بهش بگین که عواقب کاراش چی میتونه باشه و توقعات منطقیه خودتونم بهش بگین بخصوث زوابطش باخانوادتون و بگیر بهش که شما همسرش هستید و این زندگی رو شروع کردید که باهم همرا بشید ینی همه شرایطتتونو قبول کردن و باهاتون ازدواج کردن بهش اطمینان بدید که نهایت تلاشتو نو برای درآمد خانواده انجام میدید و بهش بگین که الان دچار بحران شدید بخاطر رفتارش و علوم نیست که چه اتفاقی ممکنه برتون پیش بیاد اگه این رفتار ادامه پیدا کنه
    تاکید میکنه این حرف زدنتون نباید جنبه تهدید داشته باشه بلکه فقط باید براش روشن کنید تا بفکر کمی فرو بره با زبون تهدید و دعوا هیچی پیش نمیره اما زبون نرم سنگ رو هم آب میکنه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16190
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چندین بار این کار رو به شکل های مختلف کردم. اما زمانهایی که باید درست فتار کنه بارز هم اتفاقات گذشته میوفته و اصلا توجهی به صحبت هامون نداره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Taghi Titan نمایش پست ها
    طلاقش بده بعد با خیال راحت برو یه زن خوب و خانواده دار و با اخلاق بگیر بعدشم راحت زندگی کن بدون دغدغه .
    طلاقش بده یعنی چی آقا

از کجا معلوم نفر بعدی بهتر باشه

ازدواج هم ی پک هست که هم خوبی داره و هم شاید بدی

شاید خانومتون دهن بین باشن

مثلا توی ذهنشون اینو جا انداختن که شوهرت باید برات خرج کنه که بدونه زن داری الکی نیست ،باید نذاری پول جمع کنه که شلوارش دو تا نشه

که دیگه جهنم نکنه برای شما و برای خودش

اون وقت شما برای فرار ازین وضع خدای ناکرده گرایش پیدا کنین به بیرون از خونه خوبش میشه...نمیدونم چرا بعضی از جوانها اینطور ناسازگارن

ولی اشکال نداره به عشق روزای اولتون فک کنین و اینکه خیلی دوست دارین همدیگه رو ،اصلا هم به طلاق فک نکنین ...

خوب میشه رفتارشون، شاید شما ناخاسته رفتاری دارین که فک میکنه اینطوری مثلا گربه رو دم حجله کشته

7. 3 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود به مشاور خوش اومدید دوست عزیز شما ازدواجتون بر چه اساس بوده ؟ بدون درنظر گرفتن خصوصیات اخلاقی وبدون تحیقیق؟
    ایا تابحال به این امر توجه کردی چه چیزی باعث رنجش وآزار وخصوصا عصبیت همسرتون وخارج شدن از حالت تعادلشون باعث میشه؟
    درمورد همسرتون مشخصاتی که گفتید نشان براین هست یه حالت بی تفاوتی وتنش روحی دارند بصورت عقده رشد کرده ویک وابستگی وتحت تاثیر خانواده وهم عدم صمیمت وجو در خانه شما مزید برعلت هست. شغل درامد بی توجهی تنهایی و....
    مستقل هستین؟
    درمورد لجبازی وهم اینکه بی تفاوتیشون قطعا در روابط شما ی تیرگی و باعث شده انتقام یا درحالت عصبانیت و لاک دفاعی و مقابله میرند حتما درکمال آرامش باهم گفتگو وهم مشاوره حضوری رو توصیه میکنم
    این روتوجه داشته باشید که این مسائل درهرخانواده ایی ممکنه اتفاق بیفته منتهی بایدبااحترام وگفتگو حل بشه ن تحریک ومشاجره که قطعا چنین نتیجه میده
    یک خلوت عاشقانه ویا مسافرت کوتا وگفتگوی خوب میتونه خیلی از درددلها ورازهار و برملا وعلت این تیرگی روابط ومشاجره رو حالت روح وروان وهم عقده رودرهمسرتو رو رو به بهبود سوق بده مشاور حضور یهم بی ضرر نست تا بهتر موشکافی بشه وحل بشه دوستمون هم بی منطق تاپیکهارو به چالش ومیگند طلاق وووو این رودرنظ رداشته باشید همیشه دنبال مفصیر نباشید وکوتاهترین راهو انتهاب شاید دلایلی خاص وجلب وتوجه ویا گله وعدم توجه ورفتار مخاطب چنید شخصیتی روشکل بده به مخاطب مقابلش بهرحال موارد بالا روتوجه داشته باشید تا کانون گرم خانواده اتورودوبار تجربه کنید یاحق

9. 2 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4385
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام....
    در این شرایط راه درمان از طریق مشاوره حضوری رو پیشنهاد میکنیم ...
    اما قبل از اون چند نکته مهم برای شما مطرح میشه تا با شناخت و صبوری بیشتری دوره درمان رو سپری کنید....
    اولین نکته در برخورد با همسر ناسازگار این است که بدانیم همسر ناسازگار در درجه اول فردي بيمار و آسيب خورده است او از نظر رفتاري و شخصيتي با مشكلاتي روبرو است. طوري كه مشكلات رفتاري و شخصيتي او در ارتباطات او ،خصوصا ارتباط وي با همسر تاثير گذاشته است. البته عمده ترين و اساسي ترين زمانی که مشكلات و بيماري در رفتار بروز مي كنذ،در ارتباط با همسر است كه نزديك ترين، صميمي ترين و محرم ترين فرد زندگي است.به همين جهت قسمت عمده ي ناسازگاري هاي رفتاري در مواجهه با همسر آشكار مي شود.

از ويژگي هاي بارز و مهم رفتار اين است كه عوامل مخل آزار دهنده و آسيب زا در کوتاه مدت تاثير چنداني بر جاي نمي گذارند، بلكه تاثيرات مخرب اين عوامل در بلندمدت بروز پيدا مي كند. به عبارت ديگر همسر ناسازگاربر اثر يك سري عوامل آزار دهنده و آسيب در رفتار، بيمار و ناسازگار شده است. بنابراين بهبود رفتار امري راحت و كوتاه مدت نخواهد بود.

رفتار در يك فر آيند بلند مدت دچار آسيب مي شود و در يك فرآيند بلند مدت بهبود خواهد يافت. افرادي كه با همسري ناسازگار روبرو هستند، به دليل ناراحتي هاي بسياري كه از بابت ناسازگاري هاي او متحمل شده اند هنگامي كه با آنها صحبت مي شود و خواهان بهبود هرچه سريعتر همسرشان نزد مشاور هستند. ولي بايد در نظر داشت كه بهبود مشكلات رفتاري معمولا امري بلند مدت است.

موضوع ديگر اين است كه تغييرات و بهبود سريع نيز احتمال عود و بازگشت سريع نيز دارد. افراد درگير با همسر ناسازگار پس از ملاحظه تغييرات بسيار جزيي و محدود بسيار خوشحال مي شوند، ولي پس ازگذشت مدت زمان كوتاهي يك نگراني عمده در آنها شكل مي گيرد. بدين صورت كه نكند ناسازگاري هاي همسر دوباره شروع شود. البته نگراني هاي آنها بي مورد نيست. فردي كه رنجيدگي بسياري را تجربه نموده با تغييري بسيار جزيي آرامش بسياري را به دست خواهد آورد. ولي پس از به دست آوردن آرامش، نگراني خاصي در آنها بوجود مي آيد. اين نگراني از بابت شروع مجدد رفتار هاي ناسازگار همسر است.

بايد خاطر نشان شد كه افراد ناسازگار در عرض يكي دوماه يا يكي دو سال به چنين عارضه اي دچار نشده كه طي مدت كوتاهي نيز بهبود پيدا كند. همان طور كه شخص طي مراحلي دچار آسيب رفتاري مي گردد، طي مراحلي بهبود او نيز به طول خواهد انجاميد. البته انسان موجودي اصلاح پذير و جهش كننده است.

افرادي بوده اند كه مشكلات رفتاري و شخصيتي آنها در مدت بسيار كوتاهي بهبود پيدا كرده است. به عبارت ديگر خاصيت جهشي بودن رفتار، هم در ابتلا و هم درمان، در مورد انسان صدق مي كند، ولي به طور معمول مشكلات رفتاري به تدريج و با تداوم و پيگيري مشاوره روان شناختي بهبود مي يابد.

بهبود رفتار عاملي است كه به سن نيز وابسته است، به نحوي كه هر قدر سن پايين تر باشد، امكان بهبود بهتر و بيشتر است. با افزايش سن امكان تغيير و بهبود رفتار كمتر مي شود. بنابراين افرادي كه در سن پايين تر قرار دارند، براي بهبود آنها اميد بيشتري انتظار مي رود تا افرادي كه در سنين بالاتر هستند. با افزايش سن افراد به نا هنجاري هاي رفتاري خود عادت مي كنند و به همين لحاظ احتمال بهبود آنها خيلي كمتر مي شود.

نكته كليدي در ارتباط با تغيير رفتار همسر ناسازگار، تغيير خود فرد مواجه با همسر ناسازگار است. چنانچه پس از ايجاد تغيير در رفتار خويش، همسر ناسازگار تغييري نكرد علامت خوبي نيست. ولي چنانچه با تغيير در رفتار خويش تغييرات مثبتي نيز در رفتار همسر ناسازگار به وجود آيد، علامتي مثبت تلقي مي شود و چنانچه در طول زمان تغييرات ثابت و پايدار ماند،نشانه ي خوبي خواهد بود.

موضوع ديگري كه بايستي در ارتباط با بهبود رفتار در نظر گرفت، اين است كه همسر ناسازگار در دو زمينه ي دروني و ارتباطي دچار مشكل مي شود، يعني در درون با خودش مشكل دارد و به دليل رنجش ها، ناراحتي ها و مشكلاتي كه با خود دارد، در روابط و ارتباطات بين فردي با ديگران نيز دچار مشكل مي شود. ولي بهبود در ارتباط به مراتب سرعت بيشتري تا بهبود رفتار هاي دروني و فردي دارد. بنابراين در درمان همسران،خصوصا در موقعيتي كه يكي ازآنها دچار ناسازگاري در رفتار باشد، تمركز بر درمان و برطرف نمودن مشكل ارتباطي خواهد بود و پس از آن بايد به امور دروني پرداخت.
    موفق و پیروز باشید....
    امضای ایشان

11. 3 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    میزان امتیاز
    0

طلاقش بده یعنی چی آقا

از کجا معلوم نفر بعدی بهتر باشه
    دعوا داری؟

از کجا معلوم نداره کسی که تجربش زیاد باشه میتونه یه نفر فهمیده پیدا کنه ایشونم تجربش زیاد شده تو این یکی

تجربه نشون داده اینجور افراد درست بشو نیستن

همونطور که خود ایشون گفتن ......

چندین بار این کار رو به شکل های مختلف کردم. اما زمانهایی که باید درست فتار کنه بارز هم اتفاقات گذشته میوفته و اصلا توجهی به صحبت هامون نداره

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

دعوا داری؟

از کجا معلوم نداره کسی که تجربش زیاد باشه میتونه یه نفر فهمیده پیدا کنه ایشونم تجربش زیاد شده تو این یکی

تجربه نشون داده اینجور افراد درست بشو نیستن

همونطور که خود ایشون گفتن ......
    نه چه دعوایی

نظرم رو گفتم ،اقای محمد هم مخالف نظر شما بودن

حالا ی نفرم که دنبال راه حله و صاف نرفته سره طلاق ...شما میگین برو!! شاید ی درصد تو دلشون بگن آره آقا تقی راس میگه ها و شاید ی درصد تاثیر منفی بذاره روشون
    ویرایش توسط همنورد : 05-13-2015 در ساعت 03:21 PM

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    میزان امتیاز
    0

آره خوب منم نظرمو گفتم آخرش این شخص به همین نتیجه میرسه مطمین باش

قرار نیست به زور یه نفرو سر خونه زندگیش نگه دارین که . همین دعوا ها شاید به یه اتفاق خیلی بد ختم بشه .

زندگی زناشویی این چیزای مسخره که طرف بزنه همه چیو بشکنهو بی فکر کاریو انجام بده نباید بپذیره .و آخرش هم ختم به خیر نمیشه

با صحبت هم درست نمیشه.

آقای پیسی هم نظرشو گفت دلیل نمیشه نظرش درست باشه . چالش رو هم شما دارید شروع میکنید .

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    میزان امتیاز
    0

درود بنده اسم دارم محمد هستم خواهرم - پی سی چیه؟ بیو و اینهمه صدام میزنند درسایت .
    بهرحال عرض کردم دلیل مخالفتم این بود با نظر رواه حل اون برادرمون این بود که ایشون برای بهبود و راه حل و حفظ بقای زندگیشون اومدن به امیدی گرنه خراب کردن راحت و همه بلدن.
    مگه این طلاق روتنها من وشما شما میدونیم راه حل بدیم وفتوا؟
    بگذریم تاپیک منحرف نشه بهرحال عقاید ونظرات محترمه ولی سعی براین باشه جوابی درست نداریم وعلمشو بهتره کاربر رو به مسیری بد و تردید و دودلی دلسردی سوق ندیم یاحق.

16. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    درود بنده اسم دارم محمد هستم خواهرم - پی سی چیه؟ بیو و اینهمه صدام میزنند درسایت .
    بهرحال عرض کردم دلیل مخالفتم این بود با نظر رواه حل اون برادرمون این بود که ایشون برای بهبود و راه حل و حفظ بقای زندگیشون اومدن به امیدی گرنه خراب کردن راحت و همه بلدن.
    مگه این طلاق روتنها من وشما شما میدونیم راه حل بدیم وفتوا؟
    بگذریم تاپیک منحرف نشه بهرحال عقاید ونظرات محترمه ولی سعی براین باشه جوابی درست نداریم وعلمشو بهتره کاربر رو به مسیری بد و تردید و دودلی دلسردی سوق ندیم یاحق.

بله عذر میخام ،بنده اسمتون رو نمیدونستم، اسمتون اصلاح شد

بله نظر من هم همین بود که اقا به فکر راه چاره بودن نه طلاق

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

آدم اگه بخواد سر هرچیزی طلاق بگیره کم کم به این نتیجه می رسه که خودش رو هم طلاق بده از زندگی!
    زندگی بدون دغدغه فقط تو بهشت زهرا پیدا میشه!
    امضای ایشان

19. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    میزان امتیاز
    0

آدم اگه بخواد سر هرچیزی طلاق بگیره کم کم به این نتیجه می رسه که خودش رو هم طلاق بده از زندگی!
    زندگی بدون دغدغه فقط تو بهشت زهرا پیدا میشه!
    سر هر چیزی بله ولی مشکل ایشون سر هر چیزی نیست . با دقت پستشونو بخونید متوجه میشید .

زندگی بدون دغدغه هم از نظر شما تو بهشت زهرا پیدا میشه

والا من خدا رو شکر تو بهشت زهرا نیستمو الان کرج هستم زندگیمم بدون دغدغست .

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    همسرشما ی مشکلی داره و ازش رنج میبره باید برای حل مشکلش ایشون را پیش ی روانشناس ببرین چون رفتارشون طبیعی نیست
    باخانواده اش هم صحبت کنید و ببینید ک درگذشته آیا مشکلی براش پیش اومده ک رفتارش اینطور شده گاهی وقتا توجه و لوس کردن بیش از حد دیگران هم باعث این رفتارها میشه
    اگه همسرتان چیزی ازشما خواستن ک خواسته اش با شرایط شما نامعقول بود دلیل نداره ک براش فراهم کنید فوقش بخواد ی خورده سروصدا کنه و چندروز قهر باشه مطمین باش خودش خسته میشه بجای اینکه ساکتش کنید و مطیع امرش باشید سکوت کنید و بی توجه نسبت به رفتارو کارهاش موقع عصبانیت باشید ، عکس العملش را بعداز مدتی ببینید
    گاهی توجه بیش از حد آدم را به کارنامعقول میکشونه.
    موفق باشید برادر

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16215
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام شوهر من یک اخلاق بدی ک داره وقتی داریم تلفنی حرف میزنیم هرجا به نفعش باش حرف میزن و حتی پرحرفیم میکن.ولی موقعی ک بحثمون میش و میبین ک داره مقصرمیش گوشی قطع میکن و بعدشم خاموش. انتظار داره ک من یادم بره و فردا باش خوب رفتار کنم.و همیشه هر بحثی ک پیش میاد منو مقصر میدون.بنظرتون چیکار کنم؟

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sana.d نمایش پست ها
    سلام شوهر من یک اخلاق بدی ک داره وقتی داریم تلفنی حرف میزنیم هرجا به نفعش باش حرف میزن و حتی پرحرفیم میکن.ولی موقعی ک بحثمون میش و میبین ک داره مقصرمیش گوشی قطع میکن و بعدشم خاموش. انتظار داره ک من یادم بره و فردا باش خوب رفتار کنم.و همیشه هر بحثی ک پیش میاد منو مقصر میدون.بنظرتون چیکار کنم؟
    سلام خوش امدین برای سوالتون تاپیک دیگران رو بالانیارید وسوالتون رو درسوالات دیگر کاربران نپرسید خودتون[replacer_a] [replacer_a]

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام!

خیلی خوبه که برای مشکلتون دنبال راه حل میگردین. من نه مشاورم و نه روانشناس. من یه آدم معمولی هستم ولی با این تفاوت که من هم دقیقا مشکل خانم شما رو دارم ولی کمتر. فکر میکنم من میتونم تا اندازه زیادی کمکتون کنم.

من دوران بچگیم پدر و مادرم مشاجره زیادی داشتن و متاسفانه پدرم برای تخلیه خشمش از شکستن ظروف استفاده میکرد و این رفتار توی 20 سال پیش، روی ذهن من تاثیر گذاشته به طوری که منم وقتی الان با همسرم دچار درگیری میشم، روی همسرم دست بلند میکنم و تا کتک نزنم و چیزی رو نشکنم آروم نمیگیرم و به طرز وحشتناکی حس میکنم زمان مرگمه و اگه کاری نکنم حتما سکته میکنم و می میرم.

به نظر منم همسر شما همچین مشکلی داره حتی اگه فکر میکنید خونواده ش خیلی آرومن. همسر منم فکر میکنه خونواده م درگیری نداشتن.

خلاصه اینکه اول از همه خودش باید به فکر درمان خودش باشه. منم خیلی حسودم. سعی کنید وقتی یه لبخند به مادرتون میزنید بلافاصله یه لبخند و یه بوسه هم برای همسرتون باشه تا خیالش راحت باشه که مادرتون رو از ایشون بالاتر نمی بینید.

موقع دعوا وقتی می بینید حالش داره دگرگون میشه سعی کنید اوضاع رو با آغوش و اینکه بعدا راجع به موضوع صحبت میکنیم آروم کنید

به هیچ وجه اجازه ندید دیروقت از خونه خارج بشه یا اینکه خونه رو بهم بریزه. جلوش رو بگیرید چون شما مرد خونه اید.

اگر وضعیت جوری بود که غیر قابل کنترل شد حتما شما هم جدیت نشون بدید. اینو بدونید که همیشه کوتاه اومدن کارساز نیست چون ایشون رو جری تر میکنه.

شما هم سعی کنید جدی رفتار کنید تا به قولی حساب کار دستش بیاد و بدونه شما هم اگه بخواید میتونید مثل خودش رفتار کنید اما اگر نمیکنید واسه اینه که دعوایی بین نباشه.

فقط یادتون نره اگه صداتون بلند شد بی احترامی نکنید تا وضعیت بدتر نشه. خواسته ما اینه که متوجه بشن شما هم میتونید بد باشید و جلوشو بگیرید ولی خودتون نمیخواید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)